Росіяни продовжують цілеспрямовано стріляти по цивільним та нищити критичну інфраструктуру

Дата: 26.04.2022 13:17

В Авдіївці російські війська завдали ракетних авіаційних ударів по місту. Постраждала Центральна міська лікарня, школа, житлові багатоповерхівки.

Стабільно напружено на Мар'їнському напрямку: Збройні сили України відбили чергову спробу наступу російських окупаційних військ.

Натомість росіяни обстріляли Красногорівку, пошкодили трансформатор та залишили місто без електрики. Ремонтники одразу приступили до відновлення і на даний час електропостачання вже вдалося відновити.

Сьогодні обстріли тривають практично по усій лінії фронту. На даний час відомо про щонайменше 2 загиблих цивільних - у Нью-Йорку та Травневому, а також про 6 поранених (у Мар'їнці, Великій Новосілці, Нью-Йорку та Лимані).

Кожен злочин росії на нашій землі фіксуємо. Росіянам доведеться відповісти за все!

Джерело: Павло Кириленко