УВАГА!

Дата: 21.04.2022 13:45

У ніч з 23 на 24 квітня 2022 року в Україні відзначатимуть Свято Світлого Христового Воскресіння (Великдень), яке традиційно збирає велику кількість вірян у культових спорудах через проведення нічних богослужінь та учать у релігійних обрядах.

Однак, у зв'язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України, а також через те, що Краматорський район є територією, де активізувались бойові дії, що створюють реальну загрозу життю та здоров'ю цивільного населення рекомендуємо уникати скупчень людей у храмах та на прилеглих територіях, а також закликаємо вірян максимально залучатись до участі у Великодніх богослужіннях дистанційно – завдяки перегляду трансляції на телебаченні та в інтернеті.

ВАЖЛИВО!
23 квітня 2022 року комендантська година розпочнеться, як зазвичай, з 19 години 00 хвилин і триватиме до 06 години 00 хвилин 24 квітня 2022 року.

Бережіть себе та своїх близьких і не нехтуйте правилами безпеки.