Начальник Краматорської районної військової адміністрації Андрій Панков взяв участь у нараді під керівництвом очільника Донеччини Павла Кириленка

Дата: 20.04.2022 18:48

Начальник Краматорської районної військової адміністрації, голова райдержадміністрації Андрій Панков та керівники громад району взяли участь у нараді під керівництвом очільника Донеччини Павла Кириленка.

«Попри постійні заклики щодо необхідності евакуації, в населених пунктах області залишається певна кількість людей. А тому маємо підтримувати на належному рівні їх функціонування і життєдіяльність. Маємо забезпечити – максимально, наскільки це можливо! – безпекові та гуманітарні потреби людей», - зазначив Павло Кириленко.

Разом з тим значну увагу приділили питанням оборони: не можна чекати, поки наші міста і селища стануть "фортифікаційними спорудами" – маємо допомогти нашій армії максимально уповільнити рух ворога територією області.