План дій щодо посилення санкцій проти Російської Федерації

Дата: 20.04.2022 18:28

Міжнародна експертна група Єрмака-Макфола презентує План дій щодо посилення санкційного тиску на Російську Федерацію.

Група українських та міжнародних експертів, яка аналізує реальний вплив застосованих проти Росії санкцій, була створена з ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

«Цей документ стане основою для подальшої роботи нашого уряду щодо посилення санкційного тиску на Росію. Ми пропонуватимемо нашим партнерам цей список за основу для координації запровадження санкцій. До речі, власне у документі міститься положення щодо синхронізації санкційного тиску з боку демократичних країн», – зазначив Андрій Єрмак.

Ознайомитися з планом можна за посиланням: https://bit.ly/3JYsSTl

Джерело: Офіс Президента України