Оперативна інформація щодо російського вторгнення на ранок 19 квітня

Дата: 19.04.2022 09:42

Росіяни продовжують постійні обстріли на Мар'їнському, Очеретинському та Авдіївському напрямках.

В Очеретинській громаді декілька сіл залишились без електрики, відновити електропостачання зараз немає можливості.

Поблизу Авдіївки росіяни двічі спробували піти в наступ — обидві спроби зупинили Збройні сили України. Внаслідок артобстрілів загинула одна цивільна особа, пошкоджено декілька житлових будинків, перебито газогін.

Постійні обстріли в Мар'їнській та Торецькій громадах. У Торецьку триває евакуація цивільних і підвезення гуманітарної допомоги. Також відповідальні служби працюють над відновленням електро- і газопостачання.

Ситуація на фронті складна, але контрольована.

Всі злочини російської армії ретельно документуємо!

На фото: наслідки обстрілів прифронтових населених пунктів Донеччини, здійснених російськими окупантами протягом кількох днів.

Джерело: Павло Кириленко