Дата: 15.04.2022 12:44

«Укрзалізниця» відзначила вокзали Краматорська й Лимана та їхніх керівників за роботу з евакуації мирних жителів до безпечних місць.

З початку повномасштабної війни вокзали забезпечували безпечний виїзд дітей, матерів, іноземних студентів, маломобільних та поранених під воєм сирен і гулом пролітаючих винищувачів.

#ЗалізніГерої - поїзні бригади та машиністи - вивозили до 3000 людей на один поїзд.

Вокзал Краматорська з 24 лютого за місяць відправив до безпечних місць 70 000 людей. Він став найбільшим евакуаційним хабом Донеччини.

З вокзалу Лиману до безпечних місць дісталися за місяць 10 000 людей. Вокзал прихистив понад 100 дітей під час прямого бомбардування.

Це #ЗалізніВокзали гордо носитимуть біля дверей відповідну відзнаку.

Таку ж відзнаку отримали вокзали Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рогу, Ужгорода, Львова та Одеси.

За матеріалами департаменту інформаційної політики та зв'язків з громадськістю АТ «Українська залізниця»

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація