Незважаючи на активні бойові дії, на Донеччині триває посівна

Дата: 15.04.2022 10:02

Аграрії Донеччини дбають про продовольчу безпеку області та України в цілому. Саме зараз триває сівба ранніх зернових та зернобобових культур – вже засіяно 22% нив на вільній території.

Крім того, проведено догляд та підживлення мінеральними добривами посівів озимих зернових культур та озимого ріпаку під урожай 2022 року.

Всього на цей озимий сезон на Донеччині було засіяно 394,9 тис га культур, із них близько 200 тисяч – на територіях, не охоплених бойовими діями станом на 14 квітня. Переважна більшість озимини перебуває у доброму стані.

Вже зараз сільськогосподарчі підприємства займаються обробкою ґрунту для сівби просапаних культур, як-то соняшник і кукурудза.

Джерело: Павло Кириленко