Увага! Росія заперечує обстріли в Маріуполі

Дата: 12.04.2022 17:19

Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про створення роспропагандою серії фейків про обстріл Маріуполя хімічною зброєю.

Станом на сьогодні інформація про застосування військами росії хімічної зброї в Маріуполі перевіряється. Є припущення, що це були фосфорні боєприпаси. Але офіційна версія буде згодом.

Роспропаганда, користуючись етапом верифікації, вже «відхрестилася» від хіматак та навіть заперечує факт використання фосфорних боєприпасів. Пояснює це тим, що українці плутають їх з освітлювальними снарядами!

11 квітня, за пару годин до обстрілу Маріуполя, представник т.зв «МВД ДНР» басурін розповів, що хімічні військазнайдуть як «викурити кротів зі своїх нір», говорячи про українських військових, що утримують завод «Азовсталь».

Про високий ризик використання хімзброї попереджає заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.
Факт використання фосфорних боєприпасів окупантами підтвердили в Попасній ще 13-го березня.

Боремо ворога та інфотерор разом!

Джерело: Центр протидії дезінформації