Чому частіше необхідно надсилати кадри в єВорог

Дата: 12.04.2022 10:25

Наші військові щодня ретельно досліджують тактику ворога, щоб розуміти, як завдати йому максимальних втрат. Тому дуже важливо фіксувати всі дії окупантів якнайчастіше. І ви в цьому нам дуже допомагаєте.

Якщо бачите окупантів на горизонті, з вікна чи навіть на камерах відеоспостереження — надсилайте інформацію в чатбот єВорог https://t.me/evorog_bot так часто, наскільки це можливо. Наша команда оперативно її обробить та передасть ЗСУ.

Що важливо регулярно фіксувати:

• Геолокацію окупантів
  • Зміну кількості техніки чи військ
  • Напрямок, куди ворог переміщується

Перш ніж знімати окупантів на смартфон, переконайтеся, що ви в безпеці!

Чатботом єВорог вже скористалися понад 247 тисяч людей. Щодня ця кількість збільшується, а це означає, що все більше українців стають нашими таємними агентами та наближають Україну до перемоги.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України