Українці, які постраждали від війни, зможуть лікуватися за кордоном

Дата: 07.04.2022 15:51

Міністерство охорони здоров'я ініціювало співробітництво з Європейською Комісією (DG SANTE – Генеральний директорат з питань здоров’я та безпеки харчових продуктів) щодо лікування за кордоном постраждалих від військової агресії рф українців.

Відтепер українські пацієнти після евакуації можуть бути направлені на лікування до клінік країн-членів ЄС.

Процес евакуації проходитиме за посередництва Emergency Response Coordination Centre (ERCC), який є дієвим механізмом захисту цивільного населення у надзвичайних ситуаціях. Також ERCC забезпечує швидке розгортання екстреної підтримки та діє як координаційний центр між усіма державами-членами ЄС.

Джерело: Міністерство охорони здоров'я України