Проєкт PROSTO оновив інформацію про роботу з ВПО

Дата: 06.04.2022 17:23

Проєкт PROSTO підтримує актуальність інформації щодо роботи із внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

Для більшої зручності, усі дані зібрані в одному місці та дають відповіді на наступні запитання:

•  хто має право на статус ВПО;
  •  як отримати статус та куди звертатися;
  •  які документи необхідні;
  •  як стати на облік та отримати довідку
  •  загальні та спеціальні права ВПО;
  •  основні нормативно-правові акти.

Також інформація містить рекомендації для органів місцевого самоврядування як краще обслуговувати ВПО, а для громадян – як ефективно скористатися своїми правами.

Дізнайтеся більше за посиланням https://prosto.in.ua/ua/informatsiia-dlia-vpo

Матеріали підготовлені експертами ініціативи «Право в умовах війни» та шведсько-українським проєктом PROSTО «Підтримка доступності послуг в Україні».

Нагадаємо, Проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» є шведсько-українським проєктом для України з підтримки реформи децентралізації. Особливий акцент приділений підтримці громад у створенні та модернізації ЦНАП, покращенні доступу мешканців до послуг, налагодженні діалогу між жителями та керівництвом громад.

Проєкт працює за підтримки Мінрегіон та Міністерство цифрової трансформації України, в рамках координації спільних зусиль для підтримки місцевого самоврядування.