Обережно! Вибухонебезпечні предмети!

Дата: 04.04.2022 15:42

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у розмінуванні.

На жаль, для України він стане ще однією гіркою пам’яткою про злочини російських окупантів.

Тисячі боєприпасів залишаються нездетонованими після ворожих обстрілів. А ще рашисти, відступаючи, хаотично мінують все що можуть: трупи вбитих ними людей, дитячі іграшки, будинки, дитсадки та навіть свою кинуту техніку.

Так вони намагаються завдати максимальної шкоди нашій країні.

Тому закликаємо:

• Повертайтеся в рідні міста та села після того, як це офіційно дозволять державні органи та місцева влада. Фахівці щодня ризикують життям заради того, щоб ліквідувати наслідки ворожої присутності!
  • Якщо ви перебуваєте в районах проведення бойових дій – не намагайтеся розміновувати вибухонебезпечні предмети власноруч. Одразу повідомте про них спеціалістів.
  • Обов’язково проведіть інструктаж з дітьми та близькими.

Ми маємо жити, щоб пам’ятати всі злочини росіян на війні в Україні!

Джерело: Служба безпеки України