Дата: 03.04.2022 17:30

Центр протидії дезінформації при РНБО України звертається до представників бізнесу. Малі та великі бізнесмени, якщо ви перебуваєте у безпеці і бажаєте допомогти нашим військовим, сьогодні важливо підіймати економіку країни, а отже – відновити роботу ваших підприємств.

Хоча нам допомагає весь світ, а наші волонтери постачають все необхідне на передову, вкрай важливими помічниками сьогодні є ви!

Кожна гривня, яку ви сплатите до бюджету від діяльності вашого бізнесу – це ще один боєприпас до нашої зброї, додатковий пайок українським захисникам чи бонусний літр бензину для техніки.

Пам’ятайте! Підтримуючи нашу економіку, ви наближаєте всю країну до перемоги!

Слава Україні!