Очільник Донеччини Павло Кириленко представив керівника новоутвореної Дружківської міської військової адміністрації

Дата: 31.03.2022 12:40

Очільник Донеччини Павло Кириленко представив колективу новоутвореної Дружківської міської військової адміністрації її керівника - Сергія Боєвського.

Президент України Володимир Зеленський утворив Дружківську міську військову адміністрацію Краматорського району указом №188/2022.

Начальником Дружківської міської військової адміністрації Краматорського району призначено Сергія Боєвського.

Таке рішення було прийнято для ефективного функціонування всіх систем органів управління в місті у період воєнного часу.

Впевнений, що завдяки досвіду Сергія Олександровича, все буде функціонувати на належному рівні, зокрема, буде грамотно і ефективно організовано оборону міста - зазначив Павло Кириленко.

Участь у заході взяли начальник Краматорської районної військової адміністрації, райдержадміністрації Андрій Панков, працівники Дружківської міської ВА, правоохоронці, ратявники ДСНС та інші.