Звернення начальника Краматорської районної військової адміністрації Андрія Панкова

Дата: 30.03.2022 18:37

Шановні громадяни! Звертаюсь до тих, хто зараз перебуває в громадах Краматорського району.

Зверніть увагу!

Вириті ями в межах Краматорської громади - це НЕ окопи, траншеї тощо…

Вони призначенні, у разі необхідності, для екстреної ліквідації ТПВ, якщо виникне ускладнення процесу вивозу сміття! (У разі нестачі палива або виходу з ладу спецтехніки).

Дуже важливо в умовах військового стану контролювати санітарну ситуацію в громадах. Якщо ці привентивні заходи не будуть використані, то ями просто будуть зариті.

Прошу всіх не поширювати фейки, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації, не забувайте про комендантську годину, яка діє щоденно з 19-00 до 6-00 ранку, а також дотримуйтеся світломаскування своїх домівок.

Бережіть себе і своїх рідних!

Молимося за мир в Україні та віримо в перемогу!