Безоплатні групові уроки з математики для учнів

Дата: 27.03.2022 13:06

Турбуємося, щоб школярі не відставали від освітнього процесу та вчасно здобували необхідні знання. Онлайн-школа Matema продовжує навчати дітей безплатно.

Вже з цього понеділка для учнів 1–10 класів в онлайн-школі інтенсивність занять збільшиться відповідно до рівня шкільної програми. Тож учні 1–6 класів матимуть по 2 уроки з математики на тиждень, а 7–10 класів — по 2 уроки алгебри та геометрії. Для учнів 11 класів невдовзі стартує підготовка до ЗНО з математики.

Дізнавайтеся розклад уроків у чатботі, який буде нагадувати вам про початок занять  https://bit.ly/3LfNac1.

Вивчайте математику на YouTube-каналі школи у фіксований час та виконуйте домашні завдання.

Знаходьте час для освіти. Наближаймося до перемоги!

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України