Куди звернутись у разі, якщо аптеки пропонують лікарські засоби за завищеними цінами

Дата: 23.03.2022 16:38

Міністерство охорони здоров'я закликає аптечні мережі не підвищувати ціни на лікарські засоби.

У разі, якщо аптеки пропонують лікарські засоби за завищеними цінами, можна звернутися до територіальних підрозділів Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками як до органу, що контролює ціни на ліки на час воєнного стану.

Також про такі ситуації можна інформувати Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Держпродспоживслужба:

• на електронну адресу info@dpss.gov.ua;
  • за телефонами (050) 230 04 28, (096) 000 98 23;
  • через чат-бот у Telegram @derzhspozhivsluzhba_bot.

Крім того, можна звернутися до територіальних органів Держпродспоживслужби, контакти яких можна знайти на сайті https://dpss.gov.ua/.

Джерело: Міністерство охорони здоров'я України