Окупанти депортують українців на територію росії

Дата: 20.03.2022 10:18

Є свідчення про те, що росіяни насильно вивезли з Маріуполя вже понад тисячу людей. Йдеться передусім про мешканців Лівобережного району (точно відомо про мешканців вулиць Українського козацтва та Азовстальської), жителів Виноградного, а також тих, хто переховувався від російських бомбардувань у спортивному клубі на 17-му мікрорайоні.

Збройні сили України відійшли від місць масового скупчення людей, щоб не наражати їх на небезпеку обстрілів, і цим скористалися окупанти.

Тепер росіяни чинять з українцями так само, як у 1944 вчинили з кримськими татарами!
Окупанти відправляють маріупольців у фільтраційні табори, перевіряють телефони та відбирають українські документи. Після цього частині видають свій окупантський аусвайс і відправляють на територію росії; доля іншої частини залишається невідомою.

Це неприпустиме порушення всіх можливих норм міжнародного права!

Окупанти не тільки знищують старе життя маріупольців, але й заважають почати нове, перетворюючи їх на безправних рабів, заручників на своїй території!

На території росії буде вкрай важко допомогти викраденим маріупольцям.

Звертаюся до міжнародної спільноти: тисніть на росію та її оскаженілого лідера!

У XXI столітті у центрі Європи відбувається депортація! Виглядає, як страшний сон, але така наша реальність.

Росія має бути покарана! Українці мають бути звільнені!

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація