Розроблено спеціальний телеграм-бот для розшуку рідних та близьких, евакуйованих із прифронтової частини Донеччини

Дата: 16.03.2022 12:21

Допомагаємо розшукати рідних та близьких, евакуйованих із прифронтової частини Донеччини.

Разом із ГО “Точка доступу” розробили спеціальний телеграм-бот “Вже в безпеці”. Там зібрано інформацію про всіх, кого ми організовано вивезли із Волновахи та Вугледара.

Знайти бота можна за посиланням t.me/SearchDonPeople_bot

Щоб скористатися ним, необхідно натиснути на “/start” і ввести прізвище.

Звертаю увагу, що прізвище треба вводити українською мовою. Також пробуйте ввести прізвище, використавши іншу літеру (е/є, и/і), адже під час укладання списків могли статися похибки.

Інформація оновлюється щодня. Якщо не знайшли своїх близьких сьогодні, спробуйте перевірити завтра.

Усі персональні дані евакуйованих захищено.

Окрім телеграм-бота, можна також звернутися на гарячу лінію за номером 0992774571. Графік роботи: у будні з 09:00 до 18:00, у суботу з 11:00 до 14:00, у неділю вихідний.

Бот розроблено за підтримки Європейського Союзу.

Джерело: Донецька обласна державна адміністрація