МАРІУПОЛЬ! ЕВАКУАЦІЯ!

Дата: 06.03.2022 10:44

МАРІУПОЛЬ! ЕВАКУАЦІЯ!

У Маріуполі з 12:00 6 березня починається евакуація мирного населення.

Сьогодні, з 10:00 до 21:00 буде встановлено режим тиші. З 12:00 починається евакуація мирного населення.

Гуманітарний “зелений” коридор прокладено маршрутом Маріуполь – Портівське – Мангуш (в об’їзд Нікольського) – Республіка – Розівка – Більмак – Пологи – Оріхів – Запоріжжя.

Евакуація населення буде здійснюватися з трьох точок муніципальними автобусами:
– СК “Іллічівець” (пр. Нахімова, 53);
– Драмтеатр (Театральна площа, 1)
– Кальміуська районна адміністрація (пр. Металургів, 193).

Пересуватися по маршруту коридору можна на особистому транспорті, рухаючись у колоні муніципального транспорту (виключно за автобусами). В голові колони буде забезпечено супровід Червоного Хреста. Прохання до всіх водіїв, що виїжджають із міста, максимально сприяти евакуації мирного населення – беріть із собою людей, заповнюйте транспорт максимально!

Відхилятися від маршруту гуманітарного коридору КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО.

Додаткове оповіщення мешканців міста буде здійснено силами національної поліції.