ОФІЦІЙНО! У Маріуполі починається евакуація мирного населення!

Дата: 05.03.2022 09:47

Сьогодні, 5 березня, з 9:00 до 16:00 буде встановлено режим тиші. З 11:00 починається евакуація мирного населення. Гуманітарний “зелений” коридор прокладено маршрутом Маріуполь – Нікольське – Розівка – Пологи – Оріхів – Запоріжжя.

Евакуація населення буде здійснюватись муніципальними автобусами з трьох точок:
– СК “Іллічівець” (пр. Нахімова, 53)
– Драмтеатр (Театральна площа, 1)
– Кальміуська районна адміністрація (пр. Металургів, 193)

Також, слідуючи по маршруту гуманітарного коридору в період тиші (з 09:00 до 16:00) можна буде виїхати на особистому транспорті. Величезне прохання до всіх водіїв, що виїжджають із міста, максимально сприяти евакуації мирного населення – беріть із собою людей, заповнюйте максимально транспорт.

Відхилятися від маршруту гуманітарного коридору КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО.

Всього буде декілька етапів евакуації впродовж кількох днів для того, щоб кожен охочий зміг це зробити.