Важлива інформація!

Дата: 01.03.2022 11:00

Неспокійна ніч з 28 лютого на 1 березня.

Найважливіше — Маріуполь та Волноваха наші! Обидва міста перебувають під тиском ворога, але тримаються.

У Маріуполі через ворожі обстріли перебито лінії електропередач, місто без електрики.

Волноваха майже знищена, звідти евакуйовано близько 30 людей, ще сотня виїхала самостійно.

Приблизно о 5 ранку були обстріли в районі Новоселівки Третьої, цивільне населення не постраждало.

У Верхньоторецькому частково мешканці відновили електропостачання власними силами. Без електропостачання залишаються Тоненьке, Сєвєрне, Водяне, Невельське та Новоселівка Друга.

У Красногорівці о 01:50 було випущено 12 снарядів АГС.

З 5-6 ранку почалися обстріли в напрямку Луганського, постраждалих цивільних немає.

Ми пережили страшну зиму і починаємо нову українську весну.

Слава ЗСУ!

Джерело: Павло Кириленко