Щодо виплати пенсій громадянам України

Дата: 28.02.2022 15:53

Виплата пенсій громадянам України, що мешкають на вільній території Донеччини, проводиться у звичайному режимі. Виплати за лютий вже здійснені. Виплати за наступний період почнуться з 4 березня.

Ті, хто отримують пенсії у відділеннях Укрпошти, зможуть отримати їх, як зазвичай – Укрпошта наразі не планує закривати відділення. Ті, хто виїхав, зможуть отримати пенсію у відділені Укрпошти за своїм фактичним місцем перебування. Для цього не потрібно буде жодних довідок – просто треба буде повідомити пенсійний фонд про тимчасову зміну місця перебування. Необхідні інструкції Пенсійний фонд оприлюднить найближчим часом.

Стежте за оновленнями, зберігайте спокій та підтримуйте ЗСУ!