Щодо ситуації з продуктами у Донецькій області

Дата: 28.02.2022 14:06

Очільник області Павло Кириленко інформує:

Щодо ситуації з продуктами у Донецькій області.

Запаси є. І найважливіше — зберігати спокій та не  купувати більше необхідного.

За оперативною інформацією, торговельна мережа працює, однак у окремих крамницях кількість запасів обмежена.

У маленьких крамницях товари залишаються в невеликих обсягах, у великих мережевих крамницях відновлюється система постачання.

Мережі Сільпо, АТБ, Еко-Маркет зазвичай отримували товари з головних офісів у Дніпрі, Києві та Харкові. Поки що новий товар не надійшов, але постачання надійде найближчим часом.

У торговельній марці Сім'я постачання триває.

Інша проблема — постачальники не хочуть працювати за безготівковим розрахунком та просять торговців самостійно забирати товар. Шукаємо вирішення.

Краща ситуація в Маріуполі. Хлібокомбінати працюють в повному обсязі. Хліб в торговельних мережах є.

За рішенням міського голови з 10:00 28 лютого в усіх супермаркетів «Грація», «Зеркальний», «АТБ» встановлена соціальна ціна на хліб.

Також у всіх чотирьох районах Маріуполя організована видача соціальної води тим, хто залишився без централізованого водопостачання.

Крім того, в громадах Маріупольського району відбулися зустрічі влади з бізнесом щодо стабілізації цінової ситуації.

Ситуація контрольована. Усі гуманітарні проблеми, які створили російські війська, вирішуємо оперативно.