Відбулося спільне засідання районних комісій

Дата: 25.02.2022 09:59

25 лютого 2022 року під головуванням очільника  райдержадміністрації Андрія Панкова відбулося спільне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і районної комісії з питань евакуації. Під час засідання було розглянуто низку питань стосовно забезпечення безпечної життєдіяльності населення Краматорського району. Визначені конкретні завдання структурним підрозділам райдержадміністрації та органам місцевого самоврядування територіальних громад, які входять до складу району.

Разом з тим головуючим були визначені конкретні завдання органам місцевого самоврядування територіальних громад району щодо організації роботи евакопунктів, підготовки та безпосередньої евакуації населення з небезпечних населений пунктів району. Своєчасного оповіщення населення по сигналам тривоги та початку евакуації.

Шановні жителі Краматорського району! Читаємо лише офіційні джерела та довіряємо лише офіційній інформації, аби вберегти себе від пропаганди та маніпуляцій агресора