Відбувся онлайн-семінар щодо підготовки та подання інвестиційних проєктів регіонального розвитку на 2023 рік

Дата: 22.02.2022 15:57

22 лютого відбувся онлайн-семінар департамента економіки Донецької облдержадміністрації щодо підготовки та подання інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2023 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

У зазначеній нараді взяв участь заступник голови Краматорської райдержадміністрації Юрій Люлька.

Під час семінару обговорювалися критерії конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів та вимоги до них. На 2023 рік проєкти повинні бути у сфері медицини, освіти, спорту, економіки та у сфері надання адміністративних послуг.

Усі проєкти реалізуються за умови співфінансування з бюджетів територіальних громад.