Інформація стосовно нібито мобілізації працівників Донецької ОДА є фейком, - Павло Кириленко

Дата: 21.02.2022 15:47

Інформація стосовно нібито мобілізації працівників Донецької облдержадміністрації, яка активно шириться інтернетом, є фейком. Про це заявив голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

«Ворог активізувався не лише на лінії розмежування, а й на медійному фронті: сьогодні інтернетом активно шириться фейкова інформація стосовно нібито мобілізації працівників Донецької ОДА. Офіційно заявляю, що цей так званий документ - фейк від першої до останньої букви», - наголосив Павло Кириленко.

Документ ОДА із таким номером містить зовсім іншу інформацію.

Крім того, уважний читач помітить невідповідність у назвах департаментів та посад, а також у назві «Донецького обласного військового комісаріату» - з минулого року він переформатований у структуру із зовсім іншою назвою.

«Звертаюся до жителів області і особливо - журналістів: ретельно перевіряйте інформацію! Звертайтеся до офіційних джерел за коментарями у разі отримання "документів" сумнівного резонансного змісту», - закликав очільник області.