Відбулася онлайн нарада щодо вирішення організаційних питань з проведення «Марафону Єднання»

Дата: 21.02.2022 15:40

21 лютого управлінням культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації було проведено онлайн нараду для керівників закладів культури територіальних громад та представників райдержадміністрацій щодо вирішення організаційних питань з проведення «Марафону Єднання», реалізація якого передбачена Планом заходів Міністерства культури та інформаційної політики України на виконання Указу Президента України від 14 лютого 2022 р. №53 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства».

У нараді взяла участь начальник відділу культури, молоді та спорту Краматорської райдержадміністрації Олена Міляновська.

В ході проведення засідання були обговорені питання щодо графіку проведення культурно-мистецьких заходів в територіальних громадах Краматорського району в рамках проведення «Марафону Єднання».