Інформація щодо приватизації об’єктів державної власності

Дата: 21.02.2022 10:21

Регіональне відділення Фонду Державного майна України по Донецькій та Луганській областях інформує щодо можливості приватизації об’єктів державної власності у Донецькій області (сайт http://privatization.gov.ua розділ «мала приватизація»), аукціон по яким відбудеться 24.02.2022 в електронній торговій системі ProZorro.Продажі, а саме:

• окреме майно – будівля телефонної станції літ. А1 загальною площею 91,9 кв.м за адресою: Донецька область, Великоновосілківський район, селище Урожайне, вул. Поштова, 1;
  • окреме майно – будівля пошти, загальною площею 65,1 кв. м за адресою: Донецька область, Слов’янський район, село Новомиколаївка, вул. Молодіжна, 23а;

Більш детальна інформація по об’єкту приватизації у Донецькій області розміщена на сайті privatization.gov.ua.