У Слов’янську вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності

Дата: 20.02.2022 12:25

20 лютого біля будівлі Слов'янського міського відділу СБУ відбувся Ритуальний церемоніал із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності .

У заході взяли участь голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник Командувача операції Об'єднаних сил полковник Григорій Токар, заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова, голова міської ВЦА Вадим Лях, представники правоохоронних органів та громадськість.

Присутні урочисто поклали квіти до меморіальних дошок Юрію Дяковському та Володимиру Рибаку, які були вбиті у перші дні російсько-української війни.

«Пам'ятаймо, якою ціною дався нам цивілізаційний вибір. Будьмо гідні наших героїв. Слава Україні!», - зазначив Павло Кириленко.