Відбулось спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради

Дата: 18.02.2022 14:31

18 лютого заступник голови райдержадміністрації Юрій Люлька спільно із керівниками структурних підрозділів Краматорської районної державної адміністрації взяв участь у сумісному засіданні постійних депутатських комісій районної ради.

На розгляд постійних комісій з питань регуляторної політики, промисловості, транспорту та зв’язку, охорони навколишнього середовища, розвитку середнього та малого бізнесу, сфери послуг та  з питань адміністративно-територіального устрою, регулювання земельних відносин, аграрної політики, земельних ресурсів були винесені проєкти рішень, що увійшли до порядку денного, серед них ті, розробниками яких є структурні підрозділи Краматорської районної державної адміністрації:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2021 рік.
  2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Краматорського району на 2022 рік.
  3. Про виконання районної програми «Виконання судових рішень та виконавчих документів на 2021 рік», затвердженої рішенням районної ради від 24.06.2021 № 8/5-103.
  4. Про затвердження  районної програми «Виконання судових рішень та виконавчих документів на 2022 рік».
  5. Про  погодження  створення (оголошення) Ландшафтного заказника місцевого значення «Тернова балка» на території Слов’янської міської територіальної громади

Відповідні проєкти рішень будуть винесені на розгляд сесії Краматорської районної ради.