Відбувся вебінар на тему «Впровадження е-ТТН в Україні»

Дата: 17.02.2022 13:17

17 лютого за ініціативи Міністерства інфраструктури України та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України й Інституту аналітики та адвокації відбувся вебінар із представниками регіонів на тему «Впровадження е-ТТН в Україні».

У нараді, яка відбулася у режимі онлайн взяла участь начальник відділу соціально-економічного розвитку району Краматорської райдержадміністрації Марина Мозольова.

У ході вебінару обговорювалися ключові питання переходу на е-ТТН та особливості їх використання сьогодні. Під час заходу спікери пояснили особливості переходу з паперової на електронну форму товарно-транспортної накладної та дали відповіді на питання учасників.

Впровадження системи е-TTН здійснюється за підтримки USAID/UK aid проєкту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS”.