Відбулася відеоконференція Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Дата: 10.02.2022 16:52

10 лютого відбулася відеоконференція з керівниками органів управління фізичною культурою і спортом рад територіальних громад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

У нараді, яка була ініційована Управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації, взяла участь начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська.

На нараді були розглянуті питання щодо реалізації Регіональної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Донецькій області протягом 2022-2024 років, пріоритетність олімпійських та не олімпійських видів спорту (I-III категорії), а також про аналіз подання річної звітності із фізичної культури і спорту та планування поточної роботи.