7 роковини обстрілу Краматорська. 10.02.2015. Пам’ятаємо

Дата: 10.02.2022 08:57

7 років тому, 10 лютого 2015 року, російські окупаційні війська здійснили ракетний обстріл аеродрому та житлових кварталів Краматорська.

У цей день звільнене від окупантів місто, яке потроху поверталося до мирного життя, знову опалила війна. З непідконтрольної українській владі території окупаційними військами РФ було випущено понад 30 ракет реактивної системи залпового вогню «Смерч». Один залп (12 снарядів) було спрямовано на територію аеропорту, де базувався штаб антитерористичної операції. Ще 2 залпи було спрямовано на територію міста.

Загалом від обстрілу постраждало 64 особи (29 військових та 35 цивільних). З них 17 осіб загинуло. Серед загиблих було 6 мирних мешканців Краматорська.