Відбулася селекторна нарада Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації

Дата: 09.02.2022 13:02

9 лютого заступник голови Краматорської райдержадміністрації Вікторія Набокова та начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Міляновська взяли участь у селекторній нараді для керівників структурних підрозділів у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних та сільських рад, райдержадміністрацій, військово-цивільних адміністрацій.

Нарада була ініційована Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та пройшла у режимі онлайн.

Під час наради було розглянуто три питання:

• про формування та розвиток молодіжних рад в громадах Донеччини;
  • про інформацію щодо оголошеного конкурсу стосовно проведення заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або  насильству за ознакою статі;
  • про діяльність коаліції «Жінки. Мир. Безпека» та зв’язки з громадами.