4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Дата: 04.02.2022 10:39

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку. Ця дата була проголошена у 2005 році «Міжнародним союзом боротьби з онкологічними захворюваннями» (Міжнародний союз проти раку, UICC).

Мета цього міжнародного дня – підвищення поінформованості про рак як про одне з найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання.

Щороку у світі виявляється 12 млн. осіб, які вперше захворіли на рак. В Україні ця проблема надзвичайно актуальна: щорічно  виявляють понад 160 тис. нових випадків розвитку злоякісних новоутворень.

У боротьбі з онкологією важливим є профілактичний напрямок, зокрема, підтримка імунітету та здоровий спосіб життя. Проходьте обстеження вчасно: бережіть своє здоров’я, адже це найцінніший дар у житті!