Відбувся круглий стіл «Роль лiдера у запобiганнi корупцiї»

Дата: 04.02.2022 10:16

1-2 лютого у м.Святогiрськ вiдбувся круглий стiл на тему «Роль лiдера у запобiганнi корупції». Цей захiд був органiзований у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Експером ПРООН Юлiею Ломжець у декiлька етапiв проводиться дослiдження ролi лiдера у запобiганнi корупцiї. Обговоренню попередних напрацювань i був присвячений цей круглий стiл, на який були запрошенi представники громад Донецької і Луганської областей.

Вiд Краматорської райдержадмiнiстрацiї в заходi взяв участь головний спецiаліст з питань запобiгання корупції відділу правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції, взаємодії з органами місцевого самоврядування Михайло Рубченко.

В ході круглого столу вiдбулися презентацiї на актуальні теми протидiї корупцiї, дiскусiї, практична робота у группах. Також учасники заходу обговорили питання щодо взаємодiї керiвника та антикорупцiйного уповноваженого як основи успiху антикорупцiйних полiтик організації.