Відбулася онлайн нарада з питань земельних відносин

Дата: 03.02.2022 13:13

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Ігоря Мороза відбулася онлайн нарада щодо вжитих заходів територіальними громадами Донецької області для збільшення надходжень до місцевого бюджету від плати за землю.

Участь в засіданні взяв заступник голови Краматорської райдержадміністрації Юрій Люлька. Присутні обговорили питання щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації відносно наповнення місцевих бюджетів Донецької області у 2022 році, ефективного та раціонального використання коштів місцевих бюджетів усіх рівнів.

Разом з тим в ході наради розглянуто питання щодо проведення інвентаризації земель та складання реєстру земельних ділянок та водних об'єктів, що не використовуються, вжиття заходів для ефективного їх використання, перегляд ставок земельного податку та раніше укладених договорів оренди землі, заплановані заходи з питань земельних відносин на 2022 рік, проведення земельних торгів, використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

Також на нараді були порушенні питання щодо укладання договорів оренди на земельні ділянки під польовими шляхами, розташованими у масиві земель сільськогосподарського призначення, та земельними ділянками під полезахисними лісовими смугами, що обмежують масив земель сільськогосподарського призначення, здійснення громадами самоврядного контролю за використанням та охороною земель та взаємодію з Головним управлінням Держгеокадастру у Донецькій області та оформлення права оренди на земельні ділянки в комплексі з розташованими на них водними об'єктами за результатами земельних торгів.