МОЗ інформує

Дата: 02.02.2022 08:26

Гідна заробітна плата медикам — вже реальність. І чимало українських лікарень підтвердили цей факт ще до ухвалення Урядом постанови, яка передбачає підвищення базової заробітної плати медикам.

Одна з них — Обласне територіальне медичне об'єднання міста Краматорськ. У 2021 році середня місячна заробітна плата в лікарні складала:

у лікарів — понад 22 000 грн;

у медсестер — понад 13 000 грн.

Як медзаклад вийшов на такі показники? У 2021 році за 6 пакетів наданих послуг лікарня отримала від НСЗУ Національна служба здоров'я України понад 147,44 млн грн.

Такі приклади ще раз доводять, що завдяки якісному менеджменту медзаклади мають можливості для розвитку, а працівники — фінансову мотивацію.