31 січня – День визволення міста Лиман від нацистських загарбників у Другій світовій війні

Дата: 31.01.2022 11:24

31 січня – визначна дата для міста Лиман. Сьогодні всі його мешканці вшановують пам’ять загиблих під час визволення Лиману від нацистських загарбників.

Десятки тисяч солдат віддали своє життя, щоб наші міста, наш любий край були мирними, вільними! Низький уклін вам, шановні ветерани! Ми – нащадки народа - переможця! И ми зараз, як ніколи раніше, цінуємо мир на нашій землі!

Шановні мешканці Лиманщини та ветерани другої світової війни приміть слова безмежної вдячності та теплі вітання з нагоди 79-річниці визволення жителів Лиманської ТГ від нацистських загарбників. Ми ніколи не забудемо, що наше мирне життя здобуте величезними зусиллями наших батьків і дідів, ціною всенародного подвигу старшого покоління.

Тому повік не буде забуття, хто Батьківщину захищаючи віддав життя!