Керівництво райдержадміністрації продовжує роботу з налагодження територіальної оборони Краматорського району

Дата: 31.01.2022 10:43

31 січня за участі голови райдержадміністрації Андрія Панкова та його першого заступника Сергія Боєвського, спільно із начальником профільного відділу з питань оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту відбулась виїзна робоча зустріч з керівництвом батальйону територіальної оборони Краматорського району. Під час зустрічі було розглянуто низку питань із забезпечення життєдіяльності військового підрозділу.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», який вступив в дію з 1 січня 2022 року, на території України створений окремий рід Збройних Сил України – «Сили територіальної оборони України», в межах якого в районах області створюються окремі батальйони територіальної оборони, мета яких, організація охорони та оборони стратегічних об’єктів критичної інфраструктури громад до завершення мобілізаційного розгортання основних Сил Збройних Сил, Національної гвардії України та інших силових структур.

Наразі підрозділ територіальної оборони активно проводить теоретичні навчання та освітні заходи з питань виконання обов’язків в особливий період, а також щодо участі в ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть трапитися на території громад району.