29 січня – День пам'яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2022 09:57

29 січня ми вшановуємо пам’ять Героїв битви під Крутами.

Це – одна з трагічних і легендарних сторінок в українській історії. Поєдинок молодих українців став успішної оборонною операцією. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів, що дало змогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський договір з країнами Четвертого союзу. Після здобуття Україною незалежності подвиг героїв Крут став символом патріотизму і жертовності у боротьби за державну незалежність. Жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

Ми глибоко шануємо подвиг молодих Героїв Крут, тому що ця подія означає початок нової епохи національного пробудження українців, нашого права жити на власній землі та святого обов’язку – обороняти її!