Роз’яснення. Про основи національного спротиву

Дата: 31.01.2022 09:06

До уваги громадян!

На виконання вимог Закону України «Про основи національного спротиву», постановами Кабінету Міністрів України від 29.12.2021 року:

1. № 1449 затверджено «Положення про добровольчі формування територіальних громад»;
  2. № 1447 затверджено «Порядок організації, забезпечення та проведення підготовки добровольчих формувань територіальних громад до виконання завдань територіальної оборони»;
  3. № 1448 затверджено «Порядок застосування членами добровольчих формувань територіальних громад особистої мисливської зброї та набоїв до неї під час виконання завдань територіальної оборони»

Зазначені нормативні акти прийняті з метою підвищення обороноздатності держави, надання обороні України всеохоплюючого характеру, сприянню забезпечення готовності громадян України до національного спротиву, що є особливо актуальним в умовах накопичування військових угрупувань Російської Федерації поблизу кордонів України та можливості ескалації збройного конфлікту.

Добровольче формування утворюється зборами ініціативної групи жителів територіальної громади у присутності командира військової частини Сил територіальної оборони Збройних Сил та уповноважених представників органу місцевого самоврядування відповідної територіальної громади.

За детальнішою інформацією звертайтесь до органів місцевого самоврядування.