Відбулись районні заняття з питань організації роботи в умовах особливого періоду

Дата: 28.01.2022 12:03

28 січня 2022 року відбулись онлайн-заняття з керівниками територіальних громад мобілізаційними працівниками з питання організації роботи в умовах особливого періоду та порядку виконання встановлених на цей період завдань відповідним територіальним громадам. Захід відбувся за дорученням голови райдержадміністрації Андрія Панкова, в ході якого начальник відділу оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації Сергій Федонюк надав роз’яснення стосовно чинного законодавства України з питань виконання Законів України «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та «Про основи національного спротиву».

Відповідно до доручення голови райдержадміністрації поставлено завдання організувати планові заняття з особами, відповідальними за мобілізаційну роботу в громадах Краматорського району.