Щорічна компанія декларування доходів - 2022

Дата: 27.01.2022 13:50

Головне Управління ДПС у Донецькій області інформує, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за оновленою формою забов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Зокрема, подати декларацію про майновий стан і доходи повинні громадяни, які протягом 2021 року отримували:

• доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;
  • доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);
  • спадок від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;
  • доходи від продажу інвестиційних активів;
  • іноземні доходи;
  • в інших випадках, передбачених законодавством.

Для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі “ЕК для громадян“ працює електронний сервіс “ Декларація про майновий стан і доходи“. За допомогою цього сервісу можна заповнити та надіслати декларацію до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.

Підписуйтесь на офіційну сторінку

Facebook ДПС України fb.com/TaxUkraine,

Телеграм — канал t.me/taxgovua

YouTube – канал youtube.com/TaxUkrain,

Загальнодоступний інформаційно — довідковий ресурс https://zir.tax.gov.ua

Отримати практичну допомогу з питань податкової тематики та електронної звітності можливо за телефонами Центру обслуговування платників: (06264)54293,(06264)59586.

Краматорська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області