Результати адмінпослуг - поштою

Дата: 27.01.2022 10:37

Українці зможуть замовити результати адмінпослуги додому чи на поштове відділення

Відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку сьогодні ухвалив Уряд.

Що буде:

Українцям не потрібно буде ходити до ЦНАП двічі — щоб оформити заявку та щоб забрати результат. Достатньо буде навідатися до Центру, щоб замовити адмінпослугу, а результат — отримати вдома чи в поштовому відділенні Укрпошти.

Тож поштою можна отримати необхідні дозвільні документи, витяги з державних реєстрів, результати пенсійних послуг, взяття на облік ВПО та інші результати адмінпослуг.

Якщо вас не буде вдома:

Вам зателефонують, надішлють SMS-повідомлення чи повідомлення в месенджер або залишать у поштовій скриньці повідомлення про те, що ви зможете забрати свій документ у відділенні пошти протягом 7 робочих днів.

Таким чином ЦНАПи зможуть ще простіше надавати послуги українцям та зменшити скупчення людей у приміщенні під час пандемії.

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України