26 січня – День працівників контрольно-ревізійної служби України

Дата: 26.01.2022 14:01

26 січня 1993 року був підписаний Закон «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», який дав початок святкуванню Дня робітників контрольно-ревізійної служби.

Вирiшення важливих соцiально-економiчних завдань громади значною мiрою залежить вiд професiоналiзму та наполегливостi працiвникiв цiєї cлужби! Сподiваємося, що й надалi спiвробiтники контрольно-ревізiйної cлужби докладатимуть всiх зусиль заради змiцнення фiнансової дисципліни на всiх рiвнях!

Краматорська райдержадміністрація щиро вітає ревізорів з професійним святом. Бажаємо всiм працiвникам контрольно-ревізійної служби, широкому загалу контролерiв та ревiзорiв високого професiоналiзму, вагомих здобуткiв, принципованостi! Мiцного здоров'я вам i вашим родичам, злагоди та миру!