26 січня - Всесвітній день митниці

Дата: 26.01.2022 11:06

Сьогодні в усьому світі з професійним святом вітають працівників митної служби. Вперше Всесвітній день митника відзначили в 1983 році, його датою обрали 26 січня. Це свято було організовано з ініціативи Всесвітньої митної організації.

Ця професія дуже важлива і потрібна суспільству. Адже саме митна служба стоїть на варті економічних інтересів нашої країни, допомагає усувати перешкоди між державами і сприяє їх зближенню.

Митник - фахівець, який має навички юриста, психолога, кінолога, лінгвіста. Працівники митних органів відносяться до державних службовців і за особливостями своєї професійної діяльності несуть велику матеріально-юридичну відповідальність за свої професійні рішення.

Краматорська райдержадміністрація щиро вітає працівників і ветеранів митної служби та бажає вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра і нових успіхів в ім’я Української держави.