22 січня - День Соборності України

Дата: 22.01.2022 10:01

Шановнi жителі Краматорського району!

Краматорська райдержадміністрація щиро вiтає вас з одним з головних свят країни - Днём її Соборностi! Відзначення цього свята у цьому році проходить під гаслом «Ми – це Україна».

Заради її єдності тисячі наших захисників віддали своє життя уже в наші часи.Цей день нагадує нам всiм, що ми - єдиний народ! Ми пройшли разом багато випробувань, разом були i в горi, i в радостi! Ми дуже добре пам’ятаємо ціну, яку заплатили наші захисники, відстоюючи єдність та соборність нашої землі. I зараз ми пам'ятаємо: наша єдність, наша спiльна любов до Батьківщини подолають всi виклики часу!

Зi cвятом, шановнi громадяни! Нехай у кожнiй родинi панує мир та добробут! Нехай радують вас вашi дiти та онуки! Нехай здоровими будуть вашi близькi! I нехай процвiтає наша єдина Україна!