Відбувся круглий стіл з питань розвитку системи управління відходами в Донецькій області

Дата: 21.01.2022 16:00

21 січня Департаментом екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації було ініційовано проведення круглого столу для обговорення концептуального бачення розвитку системи управління відходами в Донецькій області.

Нарада, у якій взяли участь перший заступник голови Краматорської райдержадміністрації Сергій Боєвський та начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування, екології та архітектури Роман Сімашов відбулась у режимі відео конференції.

На обговорення були винесені наступні питання:

• стан розроблення схем санітарного очищення населених пунктів області, їх ефективність та відповідність вимогам часу, переваги комплексних схем санітарного очищення;
  • результати реалізації місцевих програм поводження з відходами;
  • механізми впровадження на території області змін, передбачених Національною стратегією управління відходами в Україні до 2030 року.

Підсумки круглого столу будуть покладені в основу проєкту Регіонального плану управління відходами в Донецькій області на період до 2030 року.